M-Plus Kontener mieszkalny/kawalerka 26m2

Specyfikacja obiektu:

  • samodzielne mieszkanie
  • wymiary kontenera 12,10m x  2,40m,
  • łączna powierzchnia użytkowa mieszkania ~ 26m2,
  • powierzchnia sypialni ~ 8m,
  • powierzchnia łazienki ~ 3m2
  • powierzchnia salonu oraz kuchni ~ 15 m2.

Standard mieszkania

Mieszkanie zostało wyposażone zgodnie z wytycznymi klienta, jest to wersja kontenera mieszkalnego z wykończeniem „pod klucz”- praktycznie gotowy do zamieszkania. Mieszkanie jest bardzo jasne, ponieważ posiada otwierane i pełne przeszklenie dwóch ścian, ściany w salonie i w sypialni, dodatkowo mamy dwa małe otwierane okna, w łazience i nad blatem kuchennym.

Łazienka wyposażona została w prysznic, toaletę oraz umywalkę z szafką. Salon, połączony z kuchnią wykonaną w formie aneksu kuchennego podzielono te dwie strefy stolikiem barowym.
Obiekt posiada trzy strefowe elektryczne ogrzewanie podłogowe, elektryczny 60 l podgrzewacz wody tzw. bojler, pełną instalacje elektryczną, wodną oraz kanalizacyjną. 

Obiekt mieszkalny powstał po adaptacji kontenera morskiego HC 40. Konstrukcja stalowa została odpowiednio oczyszczona i zabezpieczona, taki proces skutecznie zabezpiecza konstrukcję przed pojawieniem się ewentualnej korozji, która przez szkodliwe czynniki atmosferyczne mogłaby wystąpić z upływem lat.

Mieszkanie zostało ocieplone, ściany, sufit i podłoga, za pomocą natryskowej pianki zamkniętokomórkowej charakteryzującą się wysoką trwałością, odpornością na zgniatanie a dzięki jej zamkniętym komórkom posiada niską paroprzepuszczalność i staje się wodoszczelna. Ściany zostały wykończone płytą karton-gipsową i zabezpieczone specjalną, wzmacnianą tapetą, którą można pomalować na dowolny kolor.  Podłogi mieszkania wykończone panelami a w łazience kafelkami.  

Skontaktuj się z nami juz dziś +48 504 990 992