O M-Plus

M-plus jest firmą specjalizującą się w adaptacji kontenerów morskich czyli przekształcaniem kontenerów morskich, najczęściej są to kontenery HC20 i HC40, na  np. budynki  mieszkalne, obiekty biurowo-usługowe, gastronomiczne  i specjalne.  

Nasze kilkuletnie doświadczenie pozwala nam sprostać najbardziej wymagającym projektom! 

Stawiamy na jakość i terminowość wykonanych prac!

Zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego i telefonicznego pomożemy, doradzimy wspólnie stworzymy idealne miejsce szyte na miarę Twoich potrzeb!

adaptacja-kontenerow
scott-webb-fMUIVein7Ng-unsplash

Dlaczego my?

M-Plus to firma z nietuzinkowymi pomysłami i wizją. Jesteśmy przekonani, że jest to najlepsza alternatywa dla tradycyjnego budownictwa.

Spędziliśmy wiele godzin na poszerzaniu swojej wiedzy i zbieraniu wszelkich przydatnych i potrzebnych informacji, pozwalających nam zaoferować naszym Klientom obiekty najwyższej jakości. 

Naszym celem jest sprostanie wymaganiom każdego z naszych Klientów oraz dostarczenie produktu, który będzie zarówno oryginalny jaki i funkcjonalny oraz wykonany z dbałością o szczegóły, tak aby spełniał swoją funkcję bezproblemowo przez wiele lat.

Każdy projekt jest wykonywany względem potrzeb indywidualnego Klienta, a każdy Klient jest dla nas najważniejszy, niezależnie od wielkości inwestycji.

Możliwości

Adaptacja kontenerów morskich daje niemalże nieograniczone możliwości przeznaczenia, konstruowania oraz lokalizacji obiektu.

Kontenery po odpowiednim przygotowaniu mogą znaleźć zastosowanie jako pomieszczenia mieszkalne, takie jak domki letniskowe czy domy całoroczne, lokale użytkowe, biura, sklepy, garaże, showroomy, punkty gastronomiczne, baseny oraz wiele innych. Mogą to być zarówno obiekty proste jaki i bardziej złożone.

Mobilność oraz czas produkcji danego obiektu, który jest w znacznym stopniu skrócony w porównaniu do tradycyjnego budownictwa, sprawiają, że wybór adaptowanego kontenera morskiego jako inwestycji jest bardziej ekonomiczny i opłacalny.

joel-filipe-RFDP7_80v5A-unsplash

Najlepsi specjaliści

w codziennej pracy korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko przyspieszają nasze działania, ale również czynią pomieszczenia bardziej funkcjonalnymi. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

O nas

Gwarancja jakości

O nas

Dowolna aranżacja

O nas

Energo oszczędność

O nas

Pozwolenie na budowę

Skontaktuj się z nami juz dziś +48 504 990 992